محل تبلیغات شما
پرسش: طلاق توافقی در شیراز چقدر طول می کشد؟

دوستان عزیز من پرسشی داشتم چون الان در یک شرایط خاص هستم و پس از انجام مشاوره هی گوناگون و ریش سفیدی ها و ده ها جلسه برای رفع مشکلات به این نتیجه رسیدم که ادامه زندگی با همسرم قابل انجام نیست. می خواستم اقدام به طلاق کنم و تا جایی که شنیدم طبق قانون جدید طلاق توافقی خیلی طول می کشه. مدت زمان زیادی طول می کشه. به ویژه طلاق توافقی در شیراز و استان فارس. من خودم ساکن جهرم هستم اما اگر بشه طلاق زودتر و سریع انجام بشه به شیراز خواهم اومد تا دیگه درگیر مسائل مشاوره و کلاس و جلسه داوری و بهزیستی و غیره نشم.

وکالت طلاق توافقی سریع شیراز

حالا سوالی که دارم اینه که لطفا تجربه خودتون از جدایی رو بگین. الان می خوام برای گرفتن وکیل طلاق توافقی در شیراز اقدام کنم. اسامی زیادی رو شنیدم و با همگی تماس گرفتم هر کسی یه چیزی می گفت. یکی می گفت 1.5 ماه و دیگری می گفت 3 ماه و . اما تنها کسی که تحقیق کردم طلاق توافقی فوری توی شیراز رو 7 روزه انجام می ده آقای دشتی هست که متاسفانه با دفتردارشون که صحبت کردم گفتند الان توی جلسه دادگاه هستند. من کارم فوری هست می خوام همین امروز وقت ملاقات بگیرم. در کل اگر می شه کسی از دوستان ساکن شیراز اگر اطلاعاتی داره لطفا با من در میون بزارید.

وکیل طلاق توافقی 7 روزه در شیراز

سلام دوست عزیز خیلی ناراحت شدم که نتونستید زندگی مشترک رو ادامه بدین. البته گاهی بهترین گزینه جدایی هست اما خب قلبش باید حتما با مشاوره حقوقی یا مشاوره روانشناسی حداکثر تلاش رو بکنید که جدایی ایجاد نشه. اما اگر واقعا امکانش نبود بهترین راه حل طلاق توافقی هست.

من برای این مورد پیش 3 تا وکیل رفتم هر کدوم یه چیزی گفتند. یکی گفت 1.5 ماه و یکی 3 ماه و . ازشون اسم نمی برم. اما در نهایت دقیقا پیش آقای دشتی رفتم و یک قرار داد بستیم که اگر 7 روز کاری حکم قطعی طلاق رو ندادن پول رو باید برگردونن. همگی توافقات بین زوج و زوجه هم صورتجلسه رسمی شد. خوشبختانه کار من 6 روز کاری تموم شد! دقیقا بعد از صورتجلسه و بعد از گذشت 6 روز حکم قطعی رو به من دادن. البته توجه کنید که باید سر موضوعاتی مثل مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت فرزندان و به توافق رسیده باشید. ( من مثلا قیمت روز خودرو رو محاسبه کردم و به عنوان بخشی از مهریه دادم )

حضور زن و شوهر در جلسات مشاوره قانون جدید 97

اینکه زن و مرد باید توی جلسات و غیره شرکت کنند توی اون روش عادی باید گفت بله. نزدیک به 3 ماه دوندگی وجود داره و شرکت در کلاس های گوناگون. اما توی این روش که من انجام دادم ( توسط وکیل طلاق توافقی در شیراز آقای دشتی ) هیچ گونه حضور همزمانی نیاز نبود. مدارک مربوط رو تحویل دادیم و کار تموم شد. ( می تونید بخونید: مراحل و مدارک طلاق توافقی )

قانون جدید طلاق توافقی وکیلقانون جدید طلاق توافقی وکیل

شماره تلفن وکلا خانواده

برای وقت گرفتن هم طبیعی هست که بعضی مواقع وکلا توی دادگاه هستن یا در ادارات گوناگون هستند. شما باید با دفتردارشون هماهنگ کنید مثلا 1 ساعت بعدش تماس بگیرید یا 2 ساعت و . شماره تماس دفتردارشون رو من دارم می تونید با این شماره تماس بگیرید و بگید می خواید وکالت طلاق توافقی در شیراز رو به صورت فوری 7 روزه بسپارید. عصر همون روز احتمالا یک وقت براتون تعیین می کنند و تشریف می برید دفتر حقوقی و کار دعاوی خانواده رو انجام می دین.

شماره تماس هم یکی از این دوتا بود: 09217989533 - 09177059533
وکیل خانواده در شیرازوکیل خانواده در شیراز

در کل برای پیدا کردن وکیل خوب و بهترین وکیل شیراز باید به دنبال وکیل متخصص بود. مثلا برای جدایی نمی شه سراغ وکیل کیفری یا وکیل چک یا وکیل شرب خمر رفت.

طلاق توافقی 7 روز شیراز بدون حضور زوجین

شعر درباره شب یلدا از رضا محسنی

وکیل طلاق توافقی سریع در لار و لامرد

طلاق ,رو ,توافقی ,شیراز ,وکیل ,انجام ,طلاق توافقی ,در شیراز ,توافقی در ,طول می ,ماه و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش داروهای چاقی و لاغری 09366583907