محل تبلیغات شما
معرفی بهترین وکیل چک در شیراز 09177059533 - 09217989533

پرسش درباره وکیل چک خوب در شیراز

سلام دوستان من مدتی پیش درگیر دعاوی چک و مالی شدم. اصلا تا به حال چنین مشکلاتی نداشتم و واقعا با این موارد آشنایی ندارم. برادرم از یک نفر پول طلب داره و اون شخص متاسفانه چکش برگشت خورده. مورد خودم هم اینه که به کسی چک دادم و الان واقعا امکانش رو ندارم که بهش پرداخت کنم و به زودی احتملا شکایت چک برگشتی می شه و دردسر ساز می شه برام. چون من روی پولی که برادرم قرار بوده بهم بده حساب کرده بودم و چک داده بودم.

الان می خواستم بدونم برادرم که از این شخص پول طلب داره و چک این شخص برگشت خورده باشد چکار کنه دقیقا؟ اگر بخوایم یک وکیل خوب بگیریم بهترین وکیل چک که می تونید توی شیراز معرفی کنید بهم چه کسی هست؟ شماره تلفن هم اگر ممکنه برام بفرستید. شماره تلفن بهترین وکیل شیراز در زمینه چک توی شیراز رو نیاز داشتم. لطفا چند وکیل چگ برگشتی در شیراز معرفی کنید که کارشون عالی باشه. ممنونم

نتیجه تصویری برای وکیل  چک شیراز

بهترین وکیل چک برگشتی در شیراز

پاسخ: سلام امیدوارم که این بار آخرتون باشه که با دعاوی چک و چک برگشتی مواجه می شین. در کل دردسر زیاد داره. پیدا کردن شخص و توقیف اموال و غیره. به نظرم کار خوبی می کنید که از همین ابتدای کار می خواین کار رو به وکیل چک بسپارید.

من چند ماه پیش با این موضوع درگیر بودم و بعد از کلی تحقیق برای پیدا کردن وکیل خوب چک در شیراز و بعد از گفتگو و م با چندین وکیل دیگه که البته کارشون وکالت طلاق توافقی در شیراز ، وکالت دعاوی کیفری در شیراز و بود به این نتیجه رسیدم که آقای قائدی، آقای دکتر منچوری و آقای امیرپور بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز هستند. برای تماس هم از دفتر بزرگ گروه وکلا می تونید شمارشون رو پیدا کنید.نسبت به زمانی که می گذاشتند و موفقتی پرونده حق الوکاله چک برگشتی هم عالی می گرفتند.

بستگی داره که پرونده ی شما در چه مورد باشه به یکی از این وکلا مرتبط می شین. شماره تماس های رسمیشون هم اینها هست:

شماره تلفن برای هماهنگی دفتر وکالت

شماره تلفن رسمی: 09217989533 - 09177059533 - نشانی رایانامه رسمی dashtial dot .ir

نتیجه تصویری برای وکیل  چک شیراز

دعاوی که به نحوی می تواند مربوط به چک باشد شامل این موارد است

درخواست مطالبه وجه چک - درخواست مطالبه وجه سفته - باطل کردن و ابطال چك - بازگشت و استرداد لاشه اسناد تجاری و بازرگانی - دریافت دستور موقت منع پرداخت وجه چك - ابطال ظهر نویسی چک - باطل نمودن سند در وجه حامل چک و سفته - توقیف اموال - چک و اسناد تجاری و.

درباره کشیدن چک بلامحل یا چک برگشتی باید گفت که این دسته از دعاوی از مشکلات همگانی امروز جامعه و کشور ایران است. باید دانست که بیشتر معاملات و تبادل های تجاری در ایران از طریق چک بانکی با مبلغ بالا انجام می شود اما چک های برگشتی چک حقوقی و از معظلات مشکل ساز کشور است که تعداد پرونده های قضایی در دادگاه در این زمینه بسیار بالا است.

طلاق توافقی 7 روز شیراز بدون حضور زوجین

شعر درباره شب یلدا از رضا محسنی

وکیل طلاق توافقی سریع در لار و لامرد

چک ,وکیل ,شیراز ,برگشتی ,هم ,های ,در شیراز ,چک برگشتی ,چک و ,وکیل چک ,شماره تلفن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوگند شکسته تمرین نوشتن